Hyundai Tucson
1.6 T-GDi Premium 4WD Automaat Navigatie/Camera/Cruise-control/Leder
Direct kopen, basisprijs: € 18.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.500,-
LEASEPRIJS: € 304,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Tucson |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDi Premium 4WD Automaat Navigatie/Camera/Cruise-control/Leder |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 mei 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 114.846 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 304,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JN-941-G |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 681 kg |
| Gewicht: | 1.509 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel verwarmd
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Dab
- extra getint glas achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar