Hyundai Tucson Hybrid
NIEUWE AUTO 1.6 T-GDI PHEV N-LINE SKY PANO. 360.CAMERA SMART.PARK ELEK.KLEP ELEK.STOEL/GEHEUG.VERWARMD SUBWFR 19''LMV ZWARTE HEMEL STUURVERW. PLUG IN HYBRIDE - 5 JAAR GARANTIE
Direct kopen, basisprijs: € 48.888,-
Direct kopen, basisprijs
€ 48.888,-
LEASEPRIJS: € 667,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.100,25 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Tucson Hybrid |
|---|---|
| Uitvoering: | NIEUWE AUTO 1.6 T-GDI PHEV N-LINE SKY PANO. 360.CAMERA SMART.PARK ELEK.KLEP ELEK.STOEL/GEHEUG.VERWARMD SUBWFR 19''LMV ZWARTE HEMEL STUURVERW. PLUG IN HYBRIDE - 5 JAAR GARANTIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 april 2026 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 667,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 48.888,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.789 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.789 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.210 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Achterklep elektrisch bedienbaar
- Achterlichten LED
- Achterruitverwarming
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrische achterklep
- Entertainment system
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Hoge instap
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtpakket
- Mistlampen voor
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Schuif en/of kanteldak
- Side-skirts
- Trekhaak
- Trekhaak * ( * Meerprijs Slechts € 699.- )
- Verwarmde buitenspiegels
- Warmtewerende voorruit
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Apple Carplay / Android Auto
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB+ Radio
- Head-up display
- Mobiele connectiviteit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- USB
- Interieur
- Airco (automatisch)
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achterruitverwarming
- Adaptive Cruise control
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel electrisch verstelbaar met geheugen
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Gelaagde voorruit
- Hoofdsteunen achter
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoel(en) elektrisch verstelbare
- Stoel Koeling
- Stoelventilatie
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Head-up display
- Head Up Display
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Kinderslot
- Lane assist
- Led dagrijverlichting
- Parkeersensoren
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Vermoeidheidsherkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Accukoeling
- Accuverwarming
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen
- Luxe interieur afwerking
- Oplaadmogelijkheid
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- two-tone premium kleur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel