Hyundai Tucson Hybrid
1.6 T-GDI 169kW HEV Premium Sky
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
LEASEPRIJS: € 344,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.183,27 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Tucson Hybrid |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDI 169kW HEV Premium Sky |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 115.728 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 344,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-504-DZ |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 636 kg |
| Gewicht: | 1.539 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 1.650 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.175 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zonnescherm zijruiten
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Kunstlederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Uitstap waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor