Hyundai Santa Fe
1.6 T-GDI PHEV Calligraphy 4WD 7p.
Direct kopen, basisprijs: € 54.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 54.980,-
LEASEPRIJS: € 750,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.109,85 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Santa Fe |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDI PHEV Calligraphy 4WD 7p. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2026 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 750,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.090 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 20-inch lichtmetalen velgen
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lederen bekleding
- navigatiesysteem
- voorstoelen verwarmd
- achterbank elektrisch neerklapbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- head-up display
- hemelbekleding suede
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry/start
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- luxe interieur afwerking
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- side-skirts
- smartphone entry
- spraakbediening
- stoel ventilatie voor
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- suede interieurdelen
- uitlaatsierstuk
- verkeersbord detectie
- verlichte grille/strip
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerend glas
- zelfstandige rijstrookwissel
- zonnescherm zijruiten