Hyundai Kona
1.0 T-GDI Comfort Climate control Camera Cruise control Parkeersensoren LED Keyless Navigatie Apple Carplay/ Android Auto Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 22.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.490,-
LEASEPRIJS: € 310,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.769,75 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Kona |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDI Comfort Climate control Camera Cruise control Parkeersensoren LED Keyless Navigatie Apple Carplay/ Android Auto Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 5 juli 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 45.650 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 310,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JDD-19-D |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.240 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.795 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.795 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterruitverwarming
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- Camera
- centrale airbag voor
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor en achter
- keyless start
- kleur parelmoer
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Lichtmetalen Velgen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- uitlaatsierstuk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor