Hyundai ix20
1.6i i-Drive Automaat - Panorama, Leer, Navi, Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 8.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.345,-
LEASEPRIJS: € 137,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.669,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai ix20 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6i i-Drive Automaat - Panorama, Leer, Navi, Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juli 2011 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 138.469 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 137,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-ZPP-60 |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.169 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Boordcomputer
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless Entry
- Lederen bekleding
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Panorama dak
- Park control achter
- Radio/CD/MP3 speler
- Startonderbreking
- Verstelbaar stuur