Hyundai IONIQ 5
Style 58 kWh 170Pk (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 19.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.945,-
LEASEPRIJS: € 271,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.296,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai IONIQ 5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Style 58 kWh 170Pk (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 23 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 123.896 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-009-KL |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.805 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.370 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19" LM-velgen
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- DAB+
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- Kruisend verkeer detectie
- Laadkabel 220V
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel