Hyundai IONIQ 5
Lounge Techniq +Uniq pakket Bose Leer Head up
Direct kopen, basisprijs: € 32.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.750,-
LEASEPRIJS: € 446,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.413,24 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai IONIQ 5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Lounge Techniq +Uniq pakket Bose Leer Head up |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 22 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 21.500 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 446,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-675-FS |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 375 kg |
| Gewicht: | 1.995 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.370 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- 12 volt
- Aluminium instaplijsten
- Buitenspiegels Aluminium /chroomkleuren
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Knipperlichten LED in Buitenspiegel
- Kofferbak/achterklep elektrisch bediend
- LED achterlichten
- Led achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Sportvelgen
- Warmtewerende voorruit
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Actieve Soundcompensation
- App Connect
- Audio installatie premium
- CarPlay en Android Auto
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Sound-systeem BOSE
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen elektrisch verstelbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Ambienteverlichting
- Armsteun voor
- Bekerhouder
- Bekerhouder achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Niet rokers uitvoering
- Roestvrijstalen sportpedalen
- Stand verwarming
- Stopcontact 230V
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Virtual Cockpit
- Voetenruimte verlicht met Led
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- 360 graden camera
- Achteruit rijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenpanning control systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Camera voor
- Dodehoek assistent
- Driver assistance system: active lane-keeping assistant
- Driver assistance system: collision warning system with brake function
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Leaving home lcht
- Licht pakket
- Lichtsensor
- Nood oproepsysteem
- Rijassistent-systeemBotsingwaarschuwingssysteemmetRemfunctie
- Rijassistent rijbaan
- Rijassistent verkeersborden
- Rijassistent vermoeidheiddetectie
- Rijhulpsysteem: Hill Start Assist
- Ruitensproeiers verwarmd
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- Laadkabel 16 Amp 400 Volt
- Laadkabel Type 2 Stekker
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtepomp
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) voor
- ASR