Hyundai i30
1.6 CRDi *PDC*Trekhaak*Cruise Control*APK Nieuw*
Direct kopen, basisprijs: € 6.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.400,-
LEASEPRIJS: € 105,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.280,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i30 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 CRDi *PDC*Trekhaak*Cruise Control*APK Nieuw* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 mei 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 158.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 105,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.582 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.265 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Audio installatie
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Niet in gerookt
- stuur multifunctioneel