Hyundai i20
1.2i i-Deal Airco Elektrische ramen Radio
Direct kopen, basisprijs: € 4.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.990,-
LEASEPRIJS: € 82,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 998,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i20 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2i i-Deal Airco Elektrische ramen Radio |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 februari 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 150.245 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 82,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-TDF-31 |
| Motorinhoud: | 1.248 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 945 kg |
| Wielbasis: | 253 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.515 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem