Hyundai i10
1.1 i-Drive Cool NAP! Airco Elektrisch Pakket! Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 4.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.940,-
LEASEPRIJS: € 81,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i10 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.1 i-Drive Cool NAP! Airco Elektrisch Pakket! Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 58.125 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 18-XPH-5 |
| Motorinhoud: | 1.086 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 880 kg |
| Wielbasis: | 238 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 160 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem