Hyundai i10
1.0 Comfort 5-zits
Direct kopen, basisprijs: € 14.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.450,-
LEASEPRIJS: € 238,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i10 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Comfort 5-zits |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 april 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 21.386 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 238,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-011-ZD |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 49 kw / 67 pk |
| Laadvermogen: | 511 kg |
| Gewicht: | 899 kg |
| Wielbasis: | 243 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.410 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- donker getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Handgreep in kleur
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Rijstrooksensor met correctie
- autoplusgarantie kost 350 euro
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- kilometerhistorie correct