Honda NC 750
X-ADV
Direct kopen, basisprijs: € 15.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.450,-
LEASEPRIJS: € 254,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Honda NC 750 |
|---|---|
| Uitvoering: | X-ADV |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 april 2024 |
| Carrosserie: | Motorscooter |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 3.333 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 254,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 61-MV-XT |
| Motorinhoud: | 745 cc |
| Vermogen: | 43 kw / 59 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 229 kg |
| Wielbasis: | 159 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- navigatiesysteem
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- Interieur & Comfort
- keyless start
- windscherm
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Overige
- Rookvrij