Ford Transit
350 2.2 TDCI l BAKWAGEN l D'HOLLANDIA LAADKLEP l AIRCO
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 2.2 TDCI l BAKWAGEN l D'HOLLANDIA LAADKLEP l AIRCO |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 17 februari 2015 |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 70.829 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-739-HV |
| Motorinhoud: | 2.198 cc |
| Vermogen: | 114 kw / 156 pk |
| Laadvermogen: | 594 kg |
| Gewicht: | 2.906 kg |
| Wielbasis: | 395 cm |
| Breedte: | 212 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Laadklep
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Airbags
- Airconditioning
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersstoel
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Lat om lat betimmering
- Multifunctioneel stuurwiel
- Onderhoudshistorie
- Radio/cd/audio systeem
- Startonderbreker
- Traction Control
- Zijwind assistent