Ford Transit
350 2.0 TDCI L4H3 l AIRCO l NAVI l CAMERA l CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 2.0 TDCI L4H3 l AIRCO l NAVI l CAMERA l CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 mei 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 97.851 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VKN-66-K |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 1.097 kg |
| Gewicht: | 2.403 kg |
| Wielbasis: | 375 cm |
| Breedte: | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische dimverlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersbank
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Climate Control
- Connected services
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill assist
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Mirrorlink
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia scherm standaard
- Onderhoudshistorie
- Parkeersensor
- Radio/cd/audio systeem
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Sidebars
- Startonderbreker
- Volledig digitaal instrumentenpaneel