Ford Transit
350 2.0 TDCI 130pk E6 L3H2 Trend Airco/Imperiaal/Trekhaak 2800kg 05-2018
Direct kopen, basisprijs: € 12.250,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.250,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 2.0 TDCI 130pk E6 L3H2 Trend Airco/Imperiaal/Trekhaak 2800kg 05-2018 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 juni 2018 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 129.801 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.250,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-583-PH |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.329 kg |
| Gewicht: | 2.171 kg |
| Wielbasis: | 375 cm |
| Hoogte: | 255 cm |
| Breedte: | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Imperiaal
- Mistlampen
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier