Ford Transit
350 2.0 TDCI 130pk E6 L2H2 Trend Airco/Navi/Inrichting 04-2018
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 2.0 TDCI 130pk E6 L2H2 Trend Airco/Navi/Inrichting 04-2018 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 april 2018 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 26.365 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-38-PGV |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.469 kg |
| Gewicht: | 2.031 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Hoogte: | 255 cm |
| Breedte: | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Inrichting
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier