Ford Transit
260S 2.2 TDCI met 105.000 km Marge
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 260S 2.2 TDCI met 105.000 km Marge |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 24 juni 2011 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 105.560 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-VPJ-85 |
| Motorinhoud: | 2.198 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 980 kg |
| Gewicht: | 1.620 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Elek. bedienbare ramen
- Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Zijschuifdeur rechts
- Interieur
- Elektrische ramen voor
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag