Ford Transit
2.0 TDCI AUTOMAAT L3H2 LANG HOOG
Direct kopen, basisprijs: € 17.795,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.795,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 293,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.559,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDCI AUTOMAAT L3H2 LANG HOOG |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 juni 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 125.483 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 293,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.795,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-882-GV |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.194 kg |
| Gewicht: | 2.171 kg |
| Wielbasis: | 375 cm |
| Hoogte: | 255 cm |
| Breedte: | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.365 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Side bars
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent