Ford Transit Custom
340 2.0 TDCI L2H1 Limited Automaat EURO6
Direct kopen, basisprijs: € 11.995,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.995,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 197,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 340 2.0 TDCI L2H1 Limited Automaat EURO6 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 januari 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 197.756 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 197,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.995,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-464-VJ |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.229 kg |
| Gewicht: | 2.171 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Hoogte: | 1.974 cm |
| Breedte: | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.050 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterklep
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Led dag rij verlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen in de voorbumper
- Mistlampen voor
- Parkeersensoren voor & achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achteruit rij camera
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- EURO 6 motor
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 1e Eigenaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun bestuurdersstoel
- Automatisch licht
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- BTW AUTO!
- CV met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Houtenvloer in laadruimte
- Laad ogen in de laadruimte
- NATIONALE AUTOPAS, KM GEGARANDEERD!
- Navigatie af fabriek
- Nederlandse auto!
- Passagiersairbag
- Ruit in rechterschuifdeur
- Tenaamstelling
- Zijwind assistent
- ASR