Ford Transit Custom
300 2.0 TDCI L2H1 Trend Automaat NAV I AC I Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 18.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 18.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 312,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.788,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 2.0 TDCI L2H1 Trend Automaat NAV I AC I Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 maart 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 120.832 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J7-40-57 |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.049 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket
- Driver Assistance Pack
- Navigatie-pakket
- Aanhanger assistent
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi