Ford TRANSIT CUSTOM
/ 131pk / Amigo / Half leder / Trekhaak / Zonnepaneel
Direct kopen, basisprijs: € 37.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.000,-
LEASEPRIJS: € 609,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford TRANSIT CUSTOM |
|---|---|
| Uitvoering: | / 131pk / Amigo / Half leder / Trekhaak / Zonnepaneel |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 juni 2017 |
| Carrosserie: | Buscamper |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.171 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 609,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-259-BJ |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 2.435 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Breedte: | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Airbag
- Airbag bestuurder
- Airco
- Boordcomputer
- Centrale deurvergrendeling
- Cruise control
- Halflederstof
- Hoofdsteunen voor
- Keukenblok
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen
- Luifel
- metallic
- Mistlampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio CD-speler
- Startblokkering
- Toilet
- Trekhaak
- Verwarmde voorstoelen
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Zonnedak