Ford Transit Courier
1.5 TDCI Limited Duratorq S&S*NL-Auto*Perfect Onderh.*Apple Carplay/Cruise-Control/Stoelverw./Navi/DAB/Parkeersens./15 inch LM*
Direct kopen, basisprijs: € 11.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 196,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Courier |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TDCI Limited Duratorq S&S*NL-Auto*Perfect Onderh.*Apple Carplay/Cruise-Control/Stoelverw./Navi/DAB/Parkeersens./15 inch LM* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 februari 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 93.779 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJK-56-D |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 597 kg |
| Gewicht: | 1.263 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Hoogte: | 181 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 540 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Pack
- Connected services
- Dab
- Driver Assistance Pack
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel