Ford Transit Connect
1.5 TDCI L2 Koelwagen NAV I 3 zits I Walstroom
Direct kopen, basisprijs: € 15.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 15.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 262,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.188,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TDCI L2 Koelwagen NAV I 3 zits I Walstroom |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 mei 2018 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 112.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Y0-64-80 |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.407 kg |
| Wielbasis: | 306 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio
- Radio
- Radio cd speler
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Multimedia-pack
- Stoelen-pakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connect-pakket
- Driver Assistance Pack
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Parkeer pakket
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel