Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Trend Automaat Airco Radio Cruise Control Parkeersensoren Achterklep Verwarmbare voorstoelen
Direct kopen, basisprijs: € 16.890,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.890,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 278,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.378,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 EcoBlue L2 Trend Automaat Airco Radio Cruise Control Parkeersensoren Achterklep Verwarmbare voorstoelen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 28 december 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 62.719 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.890,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-78-PJH |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 921 kg |
| Gewicht: | 1.580 kg |
| Wielbasis: | 306 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.470 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterklep met ruit
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
- verwarmde voorruit
- zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- armsteun voor
- Comfort bestuurdersstoel
- Cruise control
- elektrische ramen voor
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Verwarmbare voorstoelen
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Overig
- start/stop systeem