Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Automaat Xenon Airco Lm Velgen Trekhaak Camera Navi
Direct kopen, basisprijs: € 16.400,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.400,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 270,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.280,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 EcoBlue L2 Automaat Xenon Airco Lm Velgen Trekhaak Camera Navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 september 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 70.806 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 270,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.400,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VGX-68-K |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 755 kg |
| Gewicht: | 1.550 kg |
| Wielbasis: | 306 cm |
| Hoogte: | 185 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.305 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Dab
- Dab
- Navigatie-pakket
- stuur multifunctioneel