Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L1 airco 6 bak imperiaal
Direct kopen, basisprijs: € 11.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 193,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 EcoBlue L1 airco 6 bak imperiaal |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.063 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 193,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VLJ-24-Z |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 702 kg |
| Gewicht: | 1.473 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 1.867 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.175 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- WiFi
- Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ASR