Ford Tourneo Connect
Compact 1.0 Trend
Direct kopen, basisprijs: € 14.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.995,-
LEASEPRIJS: € 247,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Tourneo Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | Compact 1.0 Trend |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 april 2016 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 57.377 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 247,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JJ-800-K |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 598 kg |
| Gewicht: | 1.402 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 1.852 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.022 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Wij proberen alle informatie zo accuraat mogelijk te houden echter zijn fouten nooit uit te sluiten. Vertrouw niet volledig op deze informatie
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR