Ford Puma
1.0 EcoBoost Automaat Titanium Climate control LED Verwarmde voorstoelen Parkeersensor achter Cruise control Stuurverwarming Navigatie Lane assist Apple Carplay / Android auto
Direct kopen, basisprijs: € 19.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.390,-
LEASEPRIJS: € 268,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.259,48 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Automaat Titanium Climate control LED Verwarmde voorstoelen Parkeersensor achter Cruise control Stuurverwarming Navigatie Lane assist Apple Carplay / Android auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 16 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 54.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 268,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HLH-23-T |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 561 kg |
| Gewicht: | 1.269 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- alternatieve metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio
- rijstrooksensor met correctie
- sportstoelen
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- verwarmde voorruit
- WiFi voorbereiding
- Winter-pack
- zij airbag(s) voor