Ford Puma
1.0 EcoBoost 125PK Hybrid Titanium X / Stoel-Stuurverwarming / Pdc+Camera / Navigatie / Airco-ecc./ Radio multimedia /
Direct kopen, basisprijs: € 15.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.990,-
LEASEPRIJS: € 222,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.697,32 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost 125PK Hybrid Titanium X / Stoel-Stuurverwarming / Pdc+Camera / Navigatie / Airco-ecc./ Radio multimedia / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 61.303 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 222,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-080-TP |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 91 kw / 124 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.760 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Hill hold functie
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- *NIET-rokersauto
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Overige
- 18 inch Grey Machined velgen
- airco automatisch
- Airconditioning
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise Control met speedlimiter
- LED dimlicht en geintegreerde LED dagrijverlichting en LED achterlichten
- Rijstrooksensor met correctie
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- 1ste eigenaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatisch grootlicht
- Automatisch inschakelende dimlichten
- B&O premium audio met 10 luidsprekers incl. subwoofer
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale portiervergrendeling met 2 afstandsbedieningen
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortstoelen voor met 6-weg verstelling voor bestuurder
- Connected services
- Dab
- Draadloos laden mobiele telefoon
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter incl. one-touch up/down functie
- Elektrisch inklapbare en verwarmbare buitenspiegels met geintegreerde richtingaanwijzers
- extra getint glas achter
- Fold Flat achterbank (60/40) met 3e hoofdsteun
- FordPass Connect modem met E-Call
- Intelligent Speed Assist
- IVD/Traction Control/ABS/ESC incl. Hill Hold en Hill Start Assist
- kleur blauw
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenconsole met 2 bekerhouders
- Parkeersensoren achter
- Pre-collision Assist met Post Impact Braking, Lane Keeping Aid en Lane Departure Warning
- Privacy glass
- Regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Stuurwiel 3-spaaks met (spraak-)bediening van o.a. audio, telefoon en boardcomputer
- WiFi
- Winter-pack