Ford Mustang
5.0 V8 GT Performance
Direct kopen, basisprijs: € 52.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 52.950,-
LEASEPRIJS: € 872,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Mustang |
|---|---|
| Uitvoering: | 5.0 V8 GT Performance |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 augustus 2020 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 34.123 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 872,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-837-JT |
| Motorinhoud: | 4.949 cc |
| Vermogen: | 330 kw / 449 pk |
| Laadvermogen: | 387 kg |
| Gewicht: | 1.718 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Hoogte: | 139 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.105 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Sperdifferentieel
- Sport uitlaat
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- hoofdsteunen anti-whiplash
- launch control
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi