Ford Kuga
2.5 PHEV ST-LINE X Panorama Tech Pack Winter Pack Trekhaak etc
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
LEASEPRIJS: € 340,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.133,65 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Kuga |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 PHEV ST-LINE X Panorama Tech Pack Winter Pack Trekhaak etc |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 73.010 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 340,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-510-PD |
| Motorinhoud: | 2.488 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.808 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Achterbank verschuifbaar
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- achteruitrij assistent
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Audio installatie premium
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- camera voor
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Cruise control
- cruise control adaptief met Stop Go en stuurhulp
- Dakrails
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- El. verst. best. stoel
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- ESP
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Grootlichtassistent
- head-up display
- Hemelbekleding donker
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Kleur wit
- Knieairbag voor
- koplampen adaptief
- Koplampwissers
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen
- LED-Mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Lichtmetalen velgen 20 inch
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor adaptief
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem Full Map
- Oplaadmogelijkheid
- Park control achter
- Park control voor
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Sidespoilers/steps in kleur van de carrosserie
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportuitlaat
- Spraakbediening
- Startonderbreking
- Stoelverwarming achter
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Stuurverwarming
- Technology Pack
- Trekhaak, Aut. inklapbaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur
- Vervolgbotsing preventie
- verwarmde voorruit
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Winter-pack