Ford Focus
Wagon 1.0 Trend, Airco, Bluetooth, Radio, APK
Direct kopen, basisprijs: € 7.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.995,-
LEASEPRIJS: € 131,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 Trend, Airco, Bluetooth, Radio, APK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.968 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NV-099-R |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 687 kg |
| Gewicht: | 1.213 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 655 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Dakrails
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Audioinstallatie met cd-speler
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Dagrijverlichting
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder