Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X Business Digitale Cockpit Navigatie Climate control Cruise control Apple Carplay/Android Auto LM velgen Parkeersensoren Led Extra Getint Glas
Direct kopen, basisprijs: € 15.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.890,-
LEASEPRIJS: € 218,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.654,65 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X Business Digitale Cockpit Navigatie Climate control Cruise control Apple Carplay/Android Auto LM velgen Parkeersensoren Led Extra Getint Glas |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 23 december 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 71.641 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 218,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-293-JL |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 652 kg |
| Gewicht: | 1.288 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- speciale kleur
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor