Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid Active Airco Navigatie Carplay Parkeersensoren Full LED 17"LM Velgen Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 16.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.490,-
LEASEPRIJS: € 229,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.786,50 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid Active Airco Navigatie Carplay Parkeersensoren Full LED 17"LM Velgen Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 23 augustus 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 96.222 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-352-FX |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 657 kg |
| Gewicht: | 1.313 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 705 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch zwart gelakte lichtmetalen velgen + instaplijsten
- Automatisch inschakelende dimlichten
- Avontuurlijke unieke Active zijskirts en omranding wielkasten
- Dakreling Zwart
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels
- Full LED koplampen (dim- en grootlicht; knipperlicht) en LED dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED mistlampen voor met bochtverlichting
- Premium Metaallak: Magnetic
- Privacy glass - zijruiten achter en achterruit extra getint
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole
- Audiosysteem (6 speakers) met 8 inch Touch- & Swipescreen, SYNC 2.5 met Bluetooth en DAB+
- FordPass Connect - Embedded Modem
- radio
- spraakbediening
- SYNC 4 navigatiesysteem met 13,2 inch touchscreen
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Dual Zone Automatische Airconditioning
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise Control inclusief Adjustable Speed Limiting Device (ASLD)
- EasyFold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton
- Lederen stuurwiel in ST-Line design met afgeplatte onderkant
- lederen versnellingspook
- Lendensteunverstelling op de bestuurdersstoel
- Middenconsole met armsteun
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensoren voor en achter - optische én akoustische waarschuwing
- Rijstrookondersteuning - waarschuwt en corrigeert wanneer je van je rijstrook afdwaalt
- Tyre Pressure Monitoring System (bandenspanningscontrole systeem)
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar