Ford Focus
2.0 TDCI ST-3 185pk/Recaro/Navi/Led
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDCI ST-3 185pk/Recaro/Navi/Led |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 augustus 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 222.823 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SF-590-B |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 136 kw / 185 pk |
| Laadvermogen: | 662 kg |
| Gewicht: | 1.363 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.025 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Speciale kleur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Rijstrooksensor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Optie-pakket 2
- ST-Pack
- stuur verwarmd
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar