Ford Focus
1.0 wagon Titanium - Navi, Cruise, Clima, PDC
Direct kopen, basisprijs: € 4.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.345,-
LEASEPRIJS: € 71,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 869,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 wagon Titanium - Navi, Cruise, Clima, PDC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 223.933 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 71,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HG-870-V |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.216 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Audioinstallatie met CD-speler
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- EBD
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Regensensor
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- USB aansluiting
- Verwarmde ruitensproeierinstallatie
- Verwarmde voorruit