Ford Focus
1.0 Trend Edition 1e Eigenaar,Navi,Airco,Cruise,Pdc,Recent Beurt Gehad,N.A.P,Lm velgen,Apk tot 01-2027
Direct kopen, basisprijs: € 6.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.743,-
LEASEPRIJS: € 111,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.348,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Trend Edition 1e Eigenaar,Navi,Airco,Cruise,Pdc,Recent Beurt Gehad,N.A.P,Lm velgen,Apk tot 01-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 januari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.698 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HG-376-D |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 724 kg |
| Gewicht: | 1.176 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 635 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16 inch lichtmetalen velgen 5x2-spaaks
- Metaallak of Mica lak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- navigatiesysteem
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- 74kw-102pk
- Airco
- Armsteun Voor
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen 16”
- N.A.P.
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- Recent net beurt gehad
- start/stop systeem
- Technology Pack
- Trekhaak