Ford Focus
1.0 EcoBoost 155pk Hybrid Automaat Active X Navigatie Climate Control Camera Parkeer sensoren B&O DAB Led Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 24.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.940,-
LEASEPRIJS: € 343,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.167,50 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost 155pk Hybrid Automaat Active X Navigatie Climate Control Camera Parkeer sensoren B&O DAB Led Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 29 januari 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 55.531 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 343,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GJX-14-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 123 kw / 168 pk |
| Laadvermogen: | 572 kg |
| Gewicht: | 1.338 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- navigatiesysteem full map
- premium kleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Parking Pack
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- sportstoelen
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor