Ford Fiesta
1.1 Trend 2e Eigenaar,Airco,Cruise,5 Deurs,N.A.P,Recent beurt gehad,Rijstrooksensor,Apk tot 06-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.243,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.243,-
LEASEPRIJS: € 119,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.448,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.1 Trend 2e Eigenaar,Airco,Cruise,5 Deurs,N.A.P,Recent beurt gehad,Rijstrooksensor,Apk tot 06-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 125.670 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 119,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.243,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RB-431-S |
| Motorinhoud: | 1.084 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.035 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.645 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 565 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- mp3-speler
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 5 Deurs
- 63KW - 85PK
- Airco
- Altijd goed onderhouden
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- N.A.P.
- Navigation Pack
- Nederlandse Auto
- Nieuwe APK
- Onderhoudsboekjes
- Recent net beurt gehad
- Stuurbekrachtiging
- Weinig KM
- Zeer Zuinig