Ford Fiesta
1.0 Style 1e Eigenaar,Navi,Dealer Onderhouden,Airco,5 Deurs,N.A.P,Weinig km,Zeer Zuinig,Apk tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.243,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.243,-
LEASEPRIJS: € 119,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.448,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Style 1e Eigenaar,Navi,Dealer Onderhouden,Airco,5 Deurs,N.A.P,Weinig km,Zeer Zuinig,Apk tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 februari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.175 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 119,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.243,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JF-617-J |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 48 kw / 66 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.530 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 525 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metaallak
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- Airco
- Dealer onderhouden
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- N.A.P.
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- start/stop systeem
- Technologie-pakket
- Weinig KM
- Zeer Zuinig