Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line Facelift! Airco ECC Navi Carplay PDC + Camera Achter LM Velgen 17" Full LED Keyless Stoel/Stuurwielverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 17.790,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.790,-
LEASEPRIJS: € 243,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.951,78 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line Facelift! Airco ECC Navi Carplay PDC + Camera Achter LM Velgen 17" Full LED Keyless Stoel/Stuurwielverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 8 februari 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 36.052 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 243,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.790,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJP-07-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 579 kg |
| Gewicht: | 1.111 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 605 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen
- Chrome Blue
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels met geintegreerde richtingaanw
- Elektrisch verwarmbare voorruit
- koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- SYNC 3 met Navigatie (West-Europa)
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole
- boordcomputer
- Draadloos laden mobiele telefoon
- FordPass Connect modem
- multimedia scherm klein
- Radio met 6 luidsprekers, DAB+ en 2-USB aansluitingen
- SYNC 2.5 met 8" touchscreen, Bluetooth, Voice Control
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- Armsteun in middenconsole
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise Control
- Dual Zone Automatische Airconditioning
- EasyFold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch bedienbare portierramen voor
- FordPower startbutton
- Sportstoelen voor met 4-weg verstelling voor bestuurder en 2-weg voor passagier
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel Softfeel met Sensico bekleding, met audiobediening
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrole systeem
- bestuurdersairbag
- Driver Alert - vermoeidheidsherkenning
- grootlichtassistent
- Hill Start Assist
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeersensoren achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbordherkenning, Driver Alert
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Winter Pack
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+
- sportonderstel
- stuurwiel verwarmd