Ford EcoSport
125 PK EcoBoost ST-Line ✅ B&O ✅ Winter-Pack ✅ Camera
Direct kopen, basisprijs: € 14.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.890,-
LEASEPRIJS: € 245,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.978,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford EcoSport |
|---|---|
| Uitvoering: | 125 PK EcoBoost ST-Line ✅ B&O ✅ Winter-Pack ✅ Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 april 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 23.695 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SJ-680-G |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 477 kg |
| Gewicht: | 1.248 kg |
| Wielbasis: | 252 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- side-skirts
- verwarmde voorruit
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Dakrailing Zwart
- dimlichten automatisch
- Ford Keyless Entry & Start
- kleur rood
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- voor-en achterspoiler
- Zwart contrasterend dak, A & C stijl en spiegels
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- voorstoelen verwarmd
- armsteun voor
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Overig
- Bang & Olufsen premium audio
- Lederen / alcantara bekleding
- stuurwiel verwarmd
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigation Pack met B&O PLAY
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Parkeersensoren voor
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winter Pack