Ford EcoSport
1.0 EcoBoost Titanium - Carplay, Camera, Half Leer, Keyless, B&O, PDC
Direct kopen, basisprijs: € 9.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.845,-
LEASEPRIJS: € 162,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.969,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford EcoSport |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Titanium - Carplay, Camera, Half Leer, Keyless, B&O, PDC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 127.042 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 162,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XZ-261-X |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.249 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- ASR Anti doorslip regeling
- Bang en Olufsen soundsysteem
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Buitenspiegels met verlichting
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dakrails
- Dealeronderhouden
- Deelbare achterbank
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- El. verstelbare spiegels
- Elektrische ramen achter
- ESP
- Getint glas
- Half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- Keyless Entry
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Radio
- Radio DAB
- Regensensor
- Schakelpook leer
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur