Ford E-Transit
L3H2 68 kWh l DUBBEL CABINE l 2X SCHUIFDEUR l 360 CAMERA l PARKEERHULP
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 460,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford E-Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | L3H2 68 kWh l DUBBEL CABINE l 2X SCHUIFDEUR l 360 CAMERA l PARKEERHULP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 7 juni 2023 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 58.931 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.516 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tachograaf
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Grootlichtassistent
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 11 kW lader
- Addaptive cruisecontrol
- Airbags
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische dimverlichting
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersbank
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Climate Control
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Dodehoek detectie buitenspiegels
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill assist
- Isofix
- Keyless start
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Lane assist
- Lane keeping
- Metallic lak
- Mirrorlink
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp
- Parkeersensor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel verwarmbaar
- Radio/CD-speler
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Startonderbreker
- Stoelverwarming
- Traction Control
- Voorruitverwarming
- ASR