Ford Capri
Premium Extended Range AWD 79 kWh Pano-dak/Adaptive-cruise/360camera/Stoelverwaming
Direct kopen, basisprijs: € 42.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.750,-
LEASEPRIJS: € 582,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.066,12 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Capri |
|---|---|
| Uitvoering: | Premium Extended Range AWD 79 kWh Pano-dak/Adaptive-cruise/360camera/Stoelverwaming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 2 juli 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 30.973 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 582,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.091 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Range extender
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- Stoelen-pakket
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) ergonomisch
- voorstoel(en) ergonomisch