Ford C-MAX
1.0 Titanium Clima Cruise Control Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 4.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.440,-
LEASEPRIJS: € 73,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 888,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford C-MAX |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Titanium Clima Cruise Control Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 maart 2014 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 172.610 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 73,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-XSL-56 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 609 kg |
| Gewicht: | 1.291 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 100% Onderhouden
- Elektrische voorruitverwarming
- stuur en versnellingspook (kunst)leder