Fisker Karma
2.0 EcoSport +GEARBOX STUCKS+ * AUT | XENON | 1/2LEATHER | DIGI-COCKPIT | NAV-FULLAMP | COMFORT-SEATS | CAMERA | 22''ALU | ECC | PDC | CRUISE*
Direct kopen, basisprijs: € 15.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.845,-
LEASEPRIJS: € 261,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.169,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fisker Karma |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 EcoSport +GEARBOX STUCKS+ * AUT | XENON | 1/2LEATHER | DIGI-COCKPIT | NAV-FULLAMP | COMFORT-SEATS | CAMERA | 22''ALU | ECC | PDC | CRUISE* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 december 2012 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 259.711 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 261,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 11-ZKD-9 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 157 kw / 214 pk |
| Laadvermogen: | 362 kg |
| Gewicht: | 2.405 kg |
| Wielbasis: | 316 cm |
| Hoogte: | 133 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.767 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 22"
- Parkeersensor voor en achter
- koplampreiniging
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Houtafwerking interieur
- Lederen/stof bekleding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- electronic climate control
- Oplaadmogelijkheid
- stuur leder en multifunctioneel
- zonnepaneel
- Bluetooth
- buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- extra getint glas achter