Fiat Talento
1.6 MJ EcoJet L2H1 Basis Airco Alarm Handel/Export
Direct kopen, basisprijs: € 10.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.490,-
LEASEPRIJS: € 172,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.098,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Talento |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 MJ EcoJet L2H1 Basis Airco Alarm Handel/Export |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6b |
| Bouwjaar: | 9 februari 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 117.300 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 172,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-504-VT |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 1.288 kg |
| Gewicht: | 1.772 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overig
- start/stop systeem