Fiat Scudo
2.0 177pk L3 Dubbele cabine DC 2x schuif
Direct kopen, basisprijs: € 19.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 325,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Scudo |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 177pk L3 Dubbele cabine DC 2x schuif |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 augustus 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.345 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 325,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRP-47-Z |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 1.245 kg |
| Gewicht: | 1.855 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 17" lichtmetalen velgen "Diamond" 215/60R17 class C
- Climate Control (dual-zone)
- cruise control
- Linker zijschuifdeur
- navigatiesysteem full map
- xenon koplampen
- zijschuifdeur rechts
- Zwart Perla Nera
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitentemperatuurmeter
- bumpers in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- Functional Pakket
- Geen extra kosten
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- Houten afwerking laadruimte
- Houten vloer 9mm in laadruimte
- Keyless Entry & Start
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- Mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Pack Ergonomie met passagiersstoel
- Pakket Look
- passagiersairbag
- Premium Pakket L3
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak
- tussenschot volledig
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- WiFi voorbereiding
- zijwandbekleding laadruimte